Ing. Karel Korytář je naším kandidátem do Senátu pro obvod č. 66. 
Podpořte Karla Korytáře v kampani na jeho facebookovém profilu!

"Karla Korytáře si velmi vážím nejen jako sociálního demokrata a zkušeného politika, ale především jako pracovitého, dobrosrdečného člověka. Proto podporuji jeho kandidaturu do Senátu!", říká předsedkyně uničovské ČSSD, Markéta Zahradníčková. Karla Korytáře přijel do Litovle podpořit i místostarosta města Uničova, Stanislav Axman.

Karel Korytář se se svými přáteli, podporovateli a dobrovolníky sešel na odlehčené a uvolněné zahájení předvolební kampaně do Senátu v Litovelském pivovaru. Karel Korytář s úsměvem vysvětluje: "Nemohli jsme si vybrat jiné místo, než Litovelský pivovar. Místo, kde se vyrábí nejlepší pivo široko daleko, je pro mne symbolem toho, že v našem regionu vytváříme kvalitní výrobky světové úrovně."

Souhlasíme, že spojení nádherné a úrodné Hané s pracovitými lidmi ostatně nemůže přinést nic jiného, než kvalitu! V senátních volbách budeme prezentovat naši práci z uplynulých 6 let, kdy se zejména po rozpuštění Poslanecké sněmovny ukázalo, že Senát je důležitým demokratickým mechanismem a potřebuje kvalitní odborníky.