Vážení občané, vážení voliči,

několik hodin před otevřením volebních místností bilancuji a hodnotím, co se nám v tomto volebním období podařilo splnit. Mé poděkování patří celému týmů zastupitelů za ČSSD, ale i našim koaličním partnerům!
Děkuji kolegům za to, že město Uničov je na špici nejen v rozvoji a investicích. Město Uničov má zdravou ekonomiku. V následujícím období splatí město zbylý dluh a ve vyrovnaném hospodaření chceme pokračovat i nadále. Naše politika je ohleduplná ke všem generacím a vrstvám obyvatel, k životnímu prostředí a podporuje dlouhodobý udržitelný rozvoj. Na okraji našeho zájmu nestojí místní části.
Věřím, že Vás ČSSD za 7 měsíců vlády dokázala přesvědčit rychlostí, s jakou plní své předvolební sliby. Značka ČSSD je zárukou pracovitosti, solidarity a spravedlnosti. Věřím, že po minulém období v opozici, jsme Vás nyní svou prací pro Uničov jako součást koalice přesvědčili i my o tom, že srdce všech kandidátů bijí pro Uničov. Svou prací měníme nejen naši zemi, ale i Uničov k lepšímu. Teď ve volbách nám s tím můžete pomoci.

Jako předsedkyně místní organizace a lídr kandidátní listiny ČSSD si Vás dovoluji požádat s pokorou o Váš hlas. Hlas pro celou kandidátní listinu ČSSD, protože jedině společně prosadíme náš program.